Переможці

Програма

Регламент

Нагороди


Ролік про фестиваль

UN
UNV
Kinocenter
ЕрмиловЦентр
Palindrome
Cinema caffee
Vremya
Simon
Status Quo
OTB

WSPA
PETA
Animal People
Foundation Brigitte Bardot
Geranat
Vegetus
Animal Rights Protection Center V.I.T.A.
НН-Студия




 

 

 



ПРОГРАМА ПРАВОЗАХИСНОГО КІНОФЕСТИВАЛЮ „СХОДИ”-2007

4 жовтня

16.30.”Синій зал” - прес-конференція
18.00. фойє – „Шоу з клітками”

18.30. „Червоний зал”:
- „Солодкі мрії” (кліп/захист природи) 5', М.Ополев, Україна
- „Ведмідь” (кліп/права людини) 5', С.Бабкін, Україна
- х/ф „Розіп'яті” (права людини) 166', І.Парфенов, Україна (позаконкурсний показ), світова прем'єра

21.30. „Синій зал”:
- прес-клуб (круглий стіл)



5 жовтня

14.00 „Синій зал”:
- „Бабуся та дідусь” (документальний/права людини) 30', Г. Бейнорюте, Литва
- „Одноразові собаки: зроблено у Тайвані” (док.) 4', WSPA, Тайвань
- „Ліза” (док./ безпритульні діти) 21', Т.Томенко, Україна
- „Експорт коней – 1500 миль до смерті” (док.) 10', CIWF, Великобританія
- „Це не для мене” (док./ права тварин) 13', VIVA!, Великобританія
- „Жорстока мода” (док./хутро) 4', HSUS, Канада
- „Так, смерть” (док./”лимонівці”) 26', А.Полуніна, Росія

16.00 „Синій зал”:
- “Будь проклята ти, Колима...” (док./політв'язні) 73', А.Кордон, Росія
- „Відблиски бузкового сонця” (короткометражний) 12', Є.Бедарєв, Росія
- „Я так люблю тебе” (короткометражний) 18', Росія
- „Молоко” (короткометражний) 15', І.Ковалев, Росія

18.30 „Синій зал”:
- Муз. кліп І.Талькова мол., 4', Україна
- „Прокляття” (короткометражний/права людини) 15', Р.Лавриновічіус, Литва
- „Тварина” (док./корида, фієсти) 92', А.Мора, Іспанія, світова прем'єра

20.00 „Синій зал”:
- „Постріл у відповідь” (док./права тварин) 18', „ВІТА” Росія
- „Безмовний вбивця” (кліп/полювання) 1', the League Trust, Шотландія
- „Обери життя – стань вегетаріанцем” (док.) 6', Animal Aid, Великобританія
- х/ф „Скіни, Дж. Райт”, Австралія, 92', (позаконкурсний показ)

22.00 „Синій зал”:
- „Ангели, що живуть на Землі” (док./права людини) 18', О.Габрильян, Росія, (позаконкурсний показ)
- „Плакат” (короткометражний/тероризм) 22', Росія, А.Зайцев, (позаконкурсний показ)
- „Танго удвох” (короткометражний) 26', Росія, Б.Кознер, (позаконкурсний показ)

23.00 „Синій зал”:
- Прес-клуб (круглий стіл)



6 жовтня

14.00 „Синій зал”:
- „Переслідуючи Сонце” (муз. кліп/права людини) 3', Паді, Індонезія
- „Ажал” (короткометражний/права людини) 13', К.Мустафін, Казахстан
- „Чорнобильська трагедія”, О.Софікс, (муз. кліп) 5', Білорусь
- „Земляни”(док./права тварин) 95', Ш.Монсон, США

16.00 „Синій зал”:
- „Ні - насиллю над тваринами” (док.) 26', РЕТА, США
- „Посилка” (короткометражний/захист природи) 8', Т.Новак, Німеччина
- „Їх майбутнє – у ваших руках” (док./експерименти) 13', Animal Aid, Великобританія
- „Страшний суд” (короткометражний/І. Франко) 32', О.Трощановська, Україна
- „Тир” (короткометражний/безпритульні діти) 10', Т. Томенко, Україна
- „У зашморгу” (док./полювання) 5', the League against cruel sports, Шотландія
- „Місто сонця” (док./діти Чечні) 22', А.Семененко, Росія

18.00 „Синій зал”:
- „Перед світанком” (короткометражний/біженці) 12', Б.Кеньерес, Угорщина
- х/ф „Благослови звірей та дітей” 101', С.Крамер, США, (позаконкурсний показ)

20.00 „Синій зал”:
- „Двадцять років після Чорнобилю” (док.) 15', І.Довгаль, Україна
- „Рибка” (анімація) 10', С.Рябов, Росія
- „В китайських камерах тортур” (док./права тварин) 12', WSPA, Великобританія
- „Під вітрилом легенд!”(док./права в'язнів) 26', Б.Дворкін, Россия
- Відео ролики природоохоронної спрямованості (Білорусь)
- „Куди поїхав ліс? Ще вчора він був!”, (док.) 127', В.Ловчиновський, Україна, світова прем'єра

22.00 „Синій зал”:
- „Що було, те було” (док.) 14', І.Волкова, Росія, (позаконкурсний показ)
- „Обережно, двері зачиняються” (анімація) 6', В.Учаєв, Росія, (позаконкурсний показ)
- „Шлейф” (док.) 23', Т.Донська, Росія, (позаконкурсний показ)

23.00 „Синій зал”:
- Прес-клуб (круглий стіл)


16.00 „Червоний зал”:
- х/ф „Історія караульного собаки” 101', В.Хмельницький, Україна

18.00 „Червоний зал”:
- „Бойня” (короткометражний) 9', Т.Томенко, Україна
- д/ф Альберта Гора „Незручна правда” (док./захист природи) 97', реж. Д.Гуггенхайм, США

20.00 „Червоний зал”:
- „Потривожені води” (док./екологія) 5', WSPA, Великобританія
- х/ф „Стратити не можна помилувати” (права людини) 100', О.Козирев, Росія, світова прем'єра
- „Жертви політичних репресій” (док./голодомор) 11', телеканал ОТБ, Україна
- „Непотрібні друзі” (док./безпритульні тварини) 52', Б.Бучанан, Мексика



7 жовтня

13.00 „Синій зал”: Прес-конференція. Учасники конференції: президент кінофестивалю „Сходи” Ігор Парфенов, голова Комісії з помилування Олексії Козирев (С.Петербург), представник організації РЕТА (Європа) Алістар Кюрі, актори Микита Джигурда, Анастасія Мельникова, Сергій Кошонін.

14.00 „Синій зал”:
- „Душа бика” (док./корида, фієсти) 15', І.Парфенов, Україна, (позаконкурсний показ), світова прем'єра
- „Біс” (док./права людини) 55', О.Малінін, Росія
- „Приречені на 5 днів життя” (док./безпритульні тварини) 9', А.Дулебо, Білорусь
- „Угору та вниз ” (короткометражний/права людини) 15', С.Лебедєв, Росія
- „З’їж це” (короткометражний/захист тварин) 21', Animal Aid, Великобританія

16.00 „Синій зал”:
- „Воскресіння” (короткометражний/тероризм) 28', П.Забелін, Росія
- „Урок білорусів” (док./права людини) 50', М.Дембінскі, Польща
- „Стара дача” (короткометражний/тероризм) 10', А.Тарасова, Росія
- „Побачення” (короткометражний) 14', Д.Голубов, Росія
- „Старий” (короткометражний) 14', Н.Аржаков, Росія

16.00 „Синій зал”:
- „Гамбургер без прикрас” (док./права тварин) 14', «ВІТА», Росія
- „Один голос”(анімація/права людини) 13', Ж.Патурле и С.Руссет, Франція
- „Привиди міста” (док./права тварин) 11', EHDKD, Турція
- „Мандабалу” (короткометражний/іммігранти) 16', С.Мікуліскіс, Литва
- х/ф „Відданість” (СНІД, наркотики) 47', Ш.Сафаров, Україна
- „Право на права” (док./проблеми інвалідів) 7', телеканал ОТБ, Україна


16.00 „Червоний зал”:
- „Рік миру Джона та Йоко” (док.) 51', П.МакГрат, США
- „Свідок” (док./права тварин) 43', Дж.ЛаВек, США

18.00 „Червоний зал”:
- х/ф „Місце на Землі” (права людини) 120', А.Аристакісян, Росія

20.00 „Червоний зал”:
- „Пол Маккартні та його друзі (концерт) 68', PETA, США

21.30 „Червоний зал”:
- Церемонія нагородження

22.30. “Синій зал”:
- Прес-клуб (круглий стіл)