Переможці

Програма

Регламент

Нагороди


Ролік про фестиваль

UN
UNV
Kinocenter
ЕрмиловЦентр
Palindrome
Cinema caffee
Vremya
Simon
Status Quo
OTB

WSPA
PETA
Animal People
Foundation Brigitte Bardot
Geranat
Vegetus
Animal Rights Protection Center V.I.T.A.
НН-Студия
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Міжнародний конкурс „Дизайн проти хутра!”

Проти використання в якості одежі натурального хутра наша організація почала боротися з 1997р., проводячи багато численні акції, демонстрації, конференції, а також публікуючи шокуючи матеріали про виробництво хутра. З 2004-го року Правозахисний Центр «Ступєні» стає регіональним представником Всесвітнього Альянсу Проти Хутра в Україні. В рамках своєї боротьби починає брати участь у міжнародному конкурсі „Дизайн проти хутра” (DAF). Кожного року організація проводить відкритий всеукраїнський конкурс.

Конкурс об’єднує усіх, кому не байдужі страждання хутрових тварин. Мита конкурса – донести до свідомості людей те, що у теперішньому світі носити хутра є невиправдано та жорстоко. Конкурс відкрито для студентів університетів, інститутів, академій, коледжів, ліцеїв та інших навчальних заходів. Спеціальність та факультет не мають значення.

Конкурс має низку напрямків:
1. виготовлення анти хутрового плакату
2. виготовлення анти хутрового відеороліка
3. показ колекції одежи сучасних дизайнерів, які не використовують натуральне хутро
4. різні акції та шоу

За результатами Українського конкурсу, кращі роботи відправляються на Європейський, а потім на Всесвітній конкурс. За шість років учасники з України неодноразово отримували почесні грамоти, а у 2006 році студентка Ольга Селищева зайняла 2-е місце на Європейському конкурсі.

Кожного року усі роботи, які підготовлені українськими студентами, виставляються у художній галереї та викликають інтерес як глядачів, так і представників ЗМІ. Вхід на виставку завжди безкоштовний.

1997-2003


20042005

2006
20072008


2009